<-!-JAP9NTl->

Sveicam Jūs, mūsu mājaslapas dārgais apmeklētājs!

Mēs esam priecīgi, ka Jūs apcemojat  mūs. Tas obligāti atnesīs Jums labumu un prieku.
Neatkarīgi no tā, atnācāt Jūs pie mums vienkārši izklaidei vai ar nopietnu problēmu - mēs izdarīsim visu, lai Jūs paliktu apmierināti!

Mūsu ezotērikas centra misija - palīdzēt Jums kļūt laimīgākam.
Mūsu ezotērikas centra vērtības ir cienība pie Jums, individuāla pieeja, uzmanība un konfidenciālitāte.

Mūsu salons - ezotērikas studija "Ezo" -  ir mūsdienīgs personīgas attīstības apmācības centrs. Ja Jūs gribat, lai mēs iemācītu Jūs cept tortes un siet svīterus - spiesti Jūs pievilt, dārgs apmeklētājs. Mēs mācām sakrālām zināšanām - tam, kas nepieejami zinātnei, bet no kā nedrīkst vienkārši atgaiņāties, kā no kaut kā, ko nedrīkst pataustīt. Taču mēs zinām, ka maģija - eksistē un strādā! Varbūt, Jūs arī zināt to vai noprotat, ja lasāt šīs vārdus.

Mēs izrādām palīdzību jebkādās dzīves situācijās un likteņa peripetijās, jebkādā sfērā: attiecības, bizness, veselība, notievēšana, darbs, atkarības. Mēs gatavojam personīgas amuletus un talismanus, ierunājam ūdeni un sveces, mācām zīlēt uz kartēs un rūnās.

Ļaujiet, lūdzu, mēs Jums pateiksim priekšā, ar ko sākt: īpašs pieprasījums mums ir  naudas talismani no ekspertes Renātes, ierunāts uz attiecību harmonizāciju ūdens no ekspertes Katerīnas un “Ceļš pie sevis” treniņs no ekspertes Vedūnijas.

Mēs pieņemam salonā Rīgas centrā, kā arī attāli, caur mūsdienīgiem sakaras līdzekļiem.

Pie mums strādā spēcīgi diagnostikas un likteņa korekcijas speciālisti, zīlnieki un magi. Taču, priekš kam stāstīt - tas ir vienkārši vārdi, vai Jums nav labāk pārliecināties par to pašam?

Pareģējot Jūsu jautājumu, cienījamais lasītājs, varam Jūs apliecināt, ka nē, mēs nedīrāsim Jūs līdz diegam. Mūsu cenas ir demokrātiskas un atbilst reālai situācijai tirgū un valstī.

Bez tam, šajā momentā darbojas akcija - jebkurš mūsu speciālists pieņems Jūs uz konsultāciju par cenu 15 eiro (seansa garums ir stunda). Tādējādi, Jūs paši varēsiet pārliecināties, ka tas to vērts. Pareizāk, tas maksā daudz vairāk.

Ja Jūs arvien izlasāt to, tad esiet laipni aicināti "Pakalpojumi" sadaļā.
Jautājumu gadījumā, lūdzu, jūtaties brīvi un vērsaties pēc papildinformācijas (sadaļā "Kontakti").

Mēs patiesi vēlam Jums veiksmi, mīlestību un harmoniju!

 2801

Vienmēr Jūsu, ezotērikas salons “Ezo”.